loading spinner

Kadeřníci z celého světa, kteří stojí za vaši pozornost

Inspirace v životě není nikdy dost. Vybrali jsme pro vás 5 mistrů kadeřnického oboru, kteří jsou dávkou inspirace pro malé i velké kadeřníky.

Číst více...

Tipy pro péči o vlasy v letních měsících

Zatímco vy odpočíváte a nasáváte pozitivní energii ze slunečních paprsků, vašim kadeřím nastávají střapaté časy. V prevenci proti roztřepeným konečkům a zničeným vlasům pomáhá především důkladná péče před a po opalování. Pár tipu a rad jsme sepsali v tomto článku.

Číst více...

Školení horké terapie - Zlín 3. 6. 2019

Značka Prosalon a Gama jsou nováčci, co se týka distribuce, na českém a slovenském trhu. Jsou to značky, které opravdu stojí za povšimnutí, a proto se jim snažíme věnovat maximální pozornost a budujeme povědomí mezi kadeřníky i širokou veřejností. Tyto značky přinášejí jinou hodnotu, než jste zvyklí. Špičková kvalia...

Číst více...

UŽITEČNOST A EFEKTIVNOST ARGANOVÉHO OLEJE

V současné době má mnoho lidí různé problémy s vlasy, od vypadávání vlasů až po lupy! A pro zbavení těchto "malých" problémů byste měli věnovat pozornost arganovému oleji pro vlasy. Tento olej se získává pouze lisováním semen arganových stromů, které rostou pouze v Maroku. Opravdu vysoce kvalitní olej se vyrábí...

Číst více...

Kvalitní přístroje - Zdravé vlasy!

Kvalitní přístroje - Zdravé vlasy!

Číst více...

Jak pečovat o barvené vlasy v zimě?

Péče o barvené vlasy v zimě

Číst více...

VVitrina

S e-shopy jako by se roztrhl pytel. J V dnešní době, pokud chcete něco koupit, stačí zadat do internetového vyhledávače příslušné klíčové slovo, vybrat si e-shop, a Vámi zvolené zboží může být Vaše.

Číst více...

6 triků pro krásné vlasy

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou koruna krásy. My s tím jednoznačně souhlasíme! A proto jsme se taky rozhodli, že pro vás otevřeme blog, na kterém čas od času přistane článek s tipy a triky zejména na vlasovou péči.

Číst více...