loading spinner

Hair Biotic proti vypadávání vlasů

Představení značky Hair Biotic a její přípravky proti vypadávání vlasů.

Číst více...

Barvení s barvami Prosalon Professional ColorArt

Každý někdy potřebuje změnu, proč nezačít u vlasů? Díky řadě profesionálních barev na vlasy Intensis Color Art o 112 intenzivních a jedinečných odstínech můžeme našim klientům nabídnout vše od velmi přirozených odstínů vlasů po nejbláznivější barvy.

Číst více...

Kadeřníci z celého světa, kteří stojí za vaši pozornost

Inspirace v životě není nikdy dost. Vybrali jsme pro vás 5 mistrů kadeřnického oboru, kteří jsou dávkou inspirace pro malé i velké kadeřníky.

Číst více...

Tipy pro péči o vlasy v letních měsících

Zatímco vy odpočíváte a nasáváte pozitivní energii ze slunečních paprsků, vašim kadeřím nastávají střapaté časy. V prevenci proti roztřepeným konečkům a zničeným vlasům pomáhá především důkladná péče před a po opalování. Pár tipu a rad jsme sepsali v tomto článku.

Číst více...

Školení horké terapie - Zlín 3. 6. 2019

Značka Prosalon a Gama jsou nováčci, co se týka distribuce, na českém a slovenském trhu. Jsou to značky, které opravdu stojí za povšimnutí, a proto se jim snažíme věnovat maximální pozornost a budujeme povědomí mezi kadeřníky i širokou veřejností. Tyto značky přinášejí jinou hodnotu, než jste zvyklí. Špičková kvalia...

Číst více...

UŽITEČNOST A EFEKTIVNOST ARGANOVÉHO OLEJE

V současné době má mnoho lidí různé problémy s vlasy, od vypadávání vlasů až po lupy! A pro zbavení těchto "malých" problémů byste měli věnovat pozornost arganovému oleji pro vlasy. Tento olej se získává pouze lisováním semen arganových stromů, které rostou pouze v Maroku. Opravdu vysoce kvalitní olej se vyrábí...

Číst více...

Kvalitní přístroje - Zdravé vlasy!

Kvalitní přístroje - Zdravé vlasy!

Číst více...

Jak pečovat o barvené vlasy v zimě?

Péče o barvené vlasy v zimě

Číst více...
Showing 1 to 8 of 10 (1 Pages)