loading spinner

Barvení s barvami Prosalon Professional ColorArt

Barvení s barvami Prosalon Professional ColorArt

Každý někdy potřebuje změnu, proč nezačít u vlasů? Díky řadě profesionálních barev na vlasy Intensis Color Art o 112 intenzivních a jedinečných odstínech, včetně studených hnědých,  můžeme našim klientům nabídnout vše od velmi přirozených odstínů vlasů po nejbláznivější barvy. Mimo kvalitní barvy máme v našem portfoliu i produkty, které vám umožní chránit vaše vlasy před škodlivými účinky kadeřnických procedur.

 

Co jsou barvy ColorArt vůbec zač?

Nejnovější techniky barvení ani ten nejlepší kadeřník nezaručí perfektní výsledek, pokud nebude použito kvalitních barev. Inovativní receptura barev ColorArt poskytuje péči o vlasy již během barvení. Výrobky obsahují makadamiový olej, který dokonale kondicionuje vlasy, zvyšuje jejich pružnost a dodává jim lesk. Další výhodou je příjemná ovocná vůně, díky které není čpavek znatelný a tím je barvení jak pro klienta, tak pro kadeřníka mimořádně příjemné. Kromě těchto výhod je třeba zdůraznit, že základním prvkem barvení vlasů je oxidační činidlo, které společnost Prosalon Professional vytvořilo ve formě emulze, jejíž složky jsou kompatibilní s barvami Intensis Color Art. Oxidační činidlo je vyráběno v několika koncentracích (1, 9 %, 3 %, 6 %, 9 % a 12 %), což dává kadeřníkům mnoho příležitostí k vytváření individuálních směsí přizpůsobených typu vlasů a očekáváním zákazníků.

Je nutné zmínit také melírovací prášek, který poskytuje široké spektrum možností. Produkt lze použít jak pro prameny, tak pro vlasy po celé jejich délce a zaručuje zesvětlení až o 6 tónů. Za zmínku stojí také dvoufázový komplex Artplex, který chrání vlasovou strukturu a zabraňuje jejímu poškození při procesu barvení, zesvětlování a dalších chemických úkonech.

Prosalon ArtPlex

Co bude dál?

Šampon a kondicionér vytvořený pro péči o vlasy ihned po barvení jsou nutností pro každý kadeřnictví. Neméně důležitá je ale péče doma, tu nejlepší péči vašim klientům zajistíte s pomocí naši řady Prosalon Color určenou pro barvené vlasy, která je vytvořena za účelem udržovat dlouhotrvající barevný efekt a zabránit vyblednutí vlasů. Obsah UV filtru navíc umožňuje chránit vaše vlasy před škodlivými účinky slunečního záření a jinými nepříznivými vnějšími faktory.

Jak chránit pokožku hlavy při barvení vlasů?

To je problém, který byl donedávna pro kadeřníky noční můrou. Znepokojující byla nejen obarvená pokožka hlavy, ale především podráždění a zarudnutí pokožky při styku s barvou bylo často příčinou mnoha nepříjemností.

 

V tomto ohledu Prosalon Professional splňuje očekávání trhu. Zkušený tým z oddělení vývoje společnosti vyvinul olej, který chrání pokožku hlavy během barvení aniž by to ovlivnilo finální výsledek barvení. Produkt je obohacen extraktem lékořice, který má protizánětlivé a regenerační účinky. Extrakty z aloe a heřmánku mají navíc uklidňující účinek a chrání citlivou pokožku hlavy před negativními účinky látek, jako je amoniak obsažený v barvách. Panthenol známý pro zvlhčení a zklidnění podráždění je také součástí produktu a uleví pokožce hlavy.

A teď už vlasové proměny, které má na svědomí Prosalon Professional se svými barvami ColorArt.

Zanechat odpověď

Všechna pole jsou povinná