loading spinner

Balíček pro nepoddajné vlasy

Máte zničené, nepoddajné vlasy a nevíte jak je zkrotit? Vybrali jsme pro vás produkty, které vám pomůžou s péčí a se stylingem vašich vlasů. Na balíček vám navíc dáváme 20% slevu!

915 Kč

-229 Kč

1 144 Kč

Množství

Více info

Vyhlazující šampon Anti-Frizz INTENSIS (300 ml)

Vyhlazující šampon proti krepatění vlasů. Obohacený extraktem z mořských červených řas Nori, které hydratují, vyživují a snižují nežádoucí krepatění vlasů. Extrakt z aloe, přítomný ve výrobku, má vynikající vyhlazující vlastnosti, krotí neposlušné vlasové prameny a zdůrazňuje tvar kudrlin. Pravidelné používání šamponu obnovuje viditelnou elasticitu vlasu.

Použití: Aplikujte do mokrých vlasů, jemně vmasírujte a opláchněte. V případě potřeby proces opakujte.

Vyhlazovací kondicionér Anti-Frizz INTENSIS (300 ml)

Perfektní pro péči o kudrnaté a neposedné vlasy. Obsahuje extrakt z mořských červených řas Nori, který hluboce hydratuje a „krotí vlasy“. Aloe má vyhlazující účinek a zabraňuje elektrizování vlasů. Po použití kondicionéru vlasy získávají odolnost a vitalitu, snadněji se rozčesávají, zároveň se snižuje jejich neposednost. Ve výsledku jsou vlasy hladké, pružné a lesklé.

Použití: Naneste kondicionér po celé délce vlasů až do jejich konců. Nechte působit po dobu 2 až 4 minut, pročešte prsty. Poté důkladně opláchněte.

Dvoufázový vyhlazovací kondicionér Anti-Frizz INTENSIS (200 ml)

Kondicionér s okamžitým účinkem, vynikající pro péči o vlasy neposedné, kudrnaté a krepaté. Díky speciálně vybraným aktivním složkám, jako je mořská červená řasa Nori a aloe vera, vlasy získávají hebkost a lesk. Hluboce hydratuje a vyživuje neposedné a suché vlasy. Při pravidelném použití vlasy znovu získají zdravý vzhled, sílu a vitalitu.

Použití: Lahvičku protřepejte, dojde tím ke spojení dvou fází. Naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy, a rozčešte. Neoplachujte.

Vyhlazující maska Anti-Frizz INTENSIS (450 ml)

Skvělá pro péči o vlasy neposedné, kudrnaté a krepaté. Obsah mořských červených řas Nori zaručuje dokonalé vyhlazení a výživu vlasů. Účinně zabraňuje kadeření vlasů. Složka aloe vlasy intenzivně hydratuje, zabraňuje elektrizaci a usnadňuje rozčesávání. Výsledkem jsou hladké vlasy a chráněné před nežádoucími účinky vlhkosti.

Použití: Naneste přiměřené množství přípravku na umyté, vlhké vlasy, nechejte 5-10 minut působit a opláchněte. Používejte jednou až dvakrát týdně.

Vyhlazující fluid Anti-Frizz INTENSIS (100 ml)

Perfektní pro péči o kudrnaté a neposedné vlasy. Červené řasy Nori, přítomné ve výrobku, jsou bohaté na bílkoviny a aminokyseliny, díky nimž vlasy intenzivně hydratují. Extrakt aloe obsahuje cenné vitamíny a polysacharidy, vyživuje vlasy a činí je silnými. V důsledku toho fluid vlasy silně vyhladí a dodá jim elasticitu,a vy budete mít vlasy po celou dobu „pod kontrolou“. Zabraňuje kadeření vlasů.

Použití: Naneste do umytých, vlhkých nebo zcela vysušených vlasů, (asi 15 – 20x stlačte lahvičku, dle délky a hustoty vlasů). Neoplachujte.

Prosalon 2.pngProsalon 2.png