loading spinner

Bezchlórový dezinfekční prostředek Guasan H 1l

Nový produkt

GUA1LH

MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO

420 Kč

Velkoobchodní cena 347 Kč bez DPH
Produkt si tento týden zakoupilo 8 zákazníků

Více informací

Koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek určený k dezinfekci všech omyvatelných povrchů a ploch.Je charakteristický silným a dlouhodobým antibakteriálním,antivirovým a protiplísňovým účinkem.Odstraňuje zdroje zápachů organického původu.

Použití:

GUASAN je vhodný ke strojové i ruční dezinfekci.

Vlastnosti:

Je nehořlavý,nekorozivní,nepoškozuje žádné materiály jako jsou sklo,dřevo,kovy,plast,papír,textilie,guma.Neobsahuje alkohol,aldehydy ani fenoly.

Dávkování:

Preventivní ochrana: 30 ml koncentrátu na 1 litr vody(3%roztok).Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva,která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy.

Dezinfekce ložiska infekce: 50 ml koncentrátu na 1 litr vody(5%roztok).Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte.Teplota vody neovlivňuje účinek prostředku.

Účinky:

Eliminuje široké spektrum mikroorganismů a má tyto účinky:baktericidní – včetně TBC(15-30 min),virucidní(15-30 min)a protikvasinkové(60 min).

Ředění koncentrátu GUASAN na GUASAN SPRAY:

Nalijte 80 ml GUASANu do původního rozprašovače GUASAN SPRAY a doplňte vodou.Tímto ředěním získáte originální náplň.Z 1 litru koncentrátu tak připravíte až 12 rozprašovačů GUASAN SPRAY!1 l

Obsah: 1 l

Datum expirace: 36 měsíců od data výroby.

Dostupné v balení: 1 l,3 l,5 l

Napsat recenzi

Bezchlórový dezinfekční prostředek Guasan H 1l

Bezchlórový dezinfekční prostředek Guasan H 1l

15 dalších produktů ve stejné kategorii: