loading spinner

NABÍDKA PRO KADEŘNÍKY

Nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní nebo zvýhodněnou cenu kadeřníkům, kadeřnickým a beauty salonům, kadeřnickým studentům nebo absolventům.

REGISTRACE KE SLEVÁM

 • Nákup za velmi výhodné ceny

  Zaregistrujte se jako kadeřník nebo salon a okamžitě nakupujte za velkoobchodní ceny. Nepožadujeme minimální výši objednávky nebo plnění objemu obratu, nakupujte kdykoliv podle svých potřeb a možností. Pro nepodnikající kadeřníky a studenty nabízíme možnost nákupu za zvýhodněnou cenu.
 • Velký výběr zboží a značek

  Jsme exluzivním distributorem značek Prosalon, Gama a Vvitrina. Prodáváme ale velkoobchodně i kadeřnické zboží dalších značek např. Wella a Schwarzkopf. Ke všem našim produktů poskytujeme veškeré informace a technologické postupy. Kdykoliv můžete kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde získáte kompletní dostupné informace.
 • Kadeřnické školení zdarma

  Pravidelně pořádáme školení pro kadeřníky, kde vás seznamujeme a učíme pracovat s našimi produkty. Školení probíhají každý měsíc v různých městech ČR a SR, proto sledujte náš Facebook nebo se přihlaste k odběru newsletteru, aby vám nic důležitého neuniklo.

REGISTRACE KE SLEVÁM

Jsme exkluzivním distributorem značek

 • Vlasová kosmetika

  Profesionální vlasová kosmetika splňující nejvyšší požadavky dnešní doby, nabízející kvalitní produkty pro profesionální kadeřnické salony i pro domácí péči za bezkonkurenční ceny.

  NABÍDKA PRODUKTŮ PROSALON

 • Ekologická hygiena

  Hygienické produkty do Vaší provozovny i domácnosti. Jednorázové ručníky z ekologického materiálu, pláštěnky, límce, podložky a mnoho dalšího

  NABÍDKA PRODUKTŮ VVITRINA

 • Kadeřnická technika

  Vlasové fény, žehličky, kulmy, stříhací strojky, elektrické kartáče a další profesionální kadeřnické nástroje nejvyšší kvality od italského výrobce Ga.Ma

  NABÍDKA PRODUKTŮ GA.MA