loading spinner

!!! GDPR !!!

Odkaz s INFO

100 CZK COMPANY

"... společnost vybudovala e-shop VVitrina"

100 CZK COMPANY s.r.o. patří mezi úspěšné a na českém trhu pevně etablované společnosti. K jejím hlavním aktivitám náleží realizace a prodej franšíz kadeřnických salonů pod značkou „Kadeřnictví 100 CZK“, stejně jako vývoj a prodej vysoce vyspělých technologií v oblasti IT. Tyto zkušenosti založené na hluboké znalosti oboru umožnily nabídnout klientům vedle kadeřnických služeb i prodej produktů on-line cestou.

VVitrina

100 CZK COMPANY s.r.o. vybudovala e-shop VVitrina, který reflektuje přání klientů kadeřnických salonů a přináší na trh zboží kvalitních profesionálních značek. Klienti tak mohou nakupovat přímo v kadeřnickém salonu nebo v pohodlí domova produkty, které znají od svých profesionálních kadeřníků, a to za využití dnešních technologií – prostřednictvím chytrého mobilního telefonu, tabletu, PC nebo speciálních panelů na pobočkách kadeřnických salonů.

VVitrina se liší od ostatních e-shopu několika způsoby:

  • Profesionální konzultace

    Klienti mohou při nákupu využívat odborné konzultace od profesionálních kadeřníků, kteří jim poradí nejen s výběrem konkrétního výrobku, ale také s jeho použitím. Klient tedy získá jednak ucelenou informaci, jednak eliminuje chybné použití výrobku. Konzultace může klient získat při návštěvě kadeřnického salonu nebo telefonicky na speciálně zřízené lince.

  • Pro všechny kadeřníky

    Do prodeje produktů se mohou zapojit všichni odborníci, kadeřníci, kteří chtějí realizovat své dovednosti a snadnou cestou finančně profitovat. Organizační struktura nabízí kadeřníkům také výnos z uskutečněných prodejů jiných kadeřníků tzv. provizní formou.

  • Jsme unikátní

    VVitrina představuje nový, nevšední a inovativní způsob nákupu vysoce kvalitních produktů i platformu pro kadeřníky, kteří mají zájem realizovat své profesní ambice.

100 CZK COMPANY s.r.o.
Se sídlem: Praha 6 - Bubeneč, Gotthardská 25/7, PSČ 160 00
IČ: 03886085, DIČ: CZ03886085
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 239130