Žehlička GA.MA G-Style Oxy-Active IHT Wide&Long

Novýprodukt

SI0101

2 826,00 Kč

Info

2Speciální nabídka pro kadeřníky(kadernici.vvitrina.cz)

V průběhu času mohou látky používané v barvách na vlasy změnit strukturu vlasů tím,že otevírají kůžičky a umožní vývoj volných radikálů,což vede ke ztrátě lesku a barvy.

Oxy-Active pomáhá exteriéru vlasů zůstat neporušený tím,že drží kůžičky uzavřené a chrání vlasy před poškozením způsobeným vnějšími látkami.To také bojuje proti působení volných radikálů,pomáhá zachovat integritu vlasů a barevných pigmentů,přidává trvalý lesk a trvanlivost k barvení.Aktivní kyslík také znamená hluboké čištění pokožky hlavy,stejně jako zvýšení okysličení,což obnovuje optimální podmínky pro růst vlasů.Má také významný a vědecky ověřený antibakteriální a antimykotický účinek.Tyto ionty pomáhají obnovit vnější povrch vlasů,odstraní friz,aby vlasy byly měkké a plné lesku.

G-Style Oxy-Active IHT Wide&Long je vybavena technologií IHT,která vám zajistí dokonalý přímý vzhled v jednom kroku,což znamená nižší tepelnou ztrátu díky rovnoměrné,konstantní teplotě desek.Za méně než 15 sekund dosahují desky ideální pracovní teplotu(nastavitelná od 150 ° C do 230 ° C),což je 3 až 4x rychlejší než tradiční rovnačky.

Desky jsou velké a široké(33 mm x 110 mm)pro rychlý a snadný styling,a to i pro nejsilnější vlasy.Jsou také plovoucí,což znamená,že sladějí vlasy s přesností pro všechny pohyby potřebné při vytváření stylu,s garantovaným dokonalým vyrovnávacím účinkem od samého počátku,takže stylista už nemusí překročit stejnou sekci více než jednou.

Turmalín pokrývající desky se lehce pohybuje po vlasech a při zahřátí přirozeně uvolňuje negativní ionty,aby bylo dosaženo perfektní kontroly nad fritováním.Vyzařuje také infračervené teplo,které proniká přímo do středu vlasů,než se rozptýlí ven,a to od počátku vynikajících stylových výsledků.

Technologie Nano Silver znamená,že desky na tomto rovnoměrném železa mají pokrytí nanočástic,které zabraňují tvorbě nečistot na samotných deskách a udržují je dokonale čisté a dezinfikované.

G-Style Oxy-Active IHT Wide&Long se snadno používá,což je zaručeno jeho nízkou hmotností a 3 metrovým napájecím kabelem,který se otáčí o 360 °,zatímco kulatý design znamená,že je ideální pro hladký vzhled i vlny.

Systém Safety Block automaticky vypne žehličku po 60 minutách,pokud necháte zapnutý.

Technologie Ion Plus na tomto výrobku dokáže vytvořit zřetelně lepší ionizaci(+80%)ve srovnání s těmi,které tuto technologii nemají,a výhody vlasů jsou zřejmé.Během používání rovnačky můžete slyšet mírný šum,který je naprosto normální a kvůli velkému množství uvolňovaných iontů.Ionizátor se skládá ze série viditelných,exponovaných vodičů,které se nacházejí mimo vyrovnávací zařízení,aby se zabránilo rozptýlení iontů uvnitř těla narovnávače.

Nanášení desek:turmalín
Plovoucí desky:Ano
Teplota:Nastavitelná 150 °-230 °
Displej:LCD
Topný článek:IHT
Ionizace:Ion Plus
Technologie:Oxy-Active
Automatické vypnutí:ano,60 minut po zapnutí
Soft Touch:Ano
360 ° otočný kabel:Ano
Délka kabelu(m):3
Léčba:Anti-frizz
Anti-aging
Lesk
Jemná akce
Napětí(V):220-240
Hmotnost(g):260
Délka výrobku(cm):26
Velikost desky(cm):3,3 x 11

http:;/* ]]> */